GROWSAFELY
Anaokulları yetişkinlerin yanısıra, doğası gereği okul öncesi çocukların yoğun olduğu bir kurum olduğu için, güvenlik ve sağlık koşulları bakımından yeterli önlemlerin alınmış olması çok önemlidir.

Önlem alma faaliyetleri, şansa yer vermeyecek şekilde, belli bir sistem dahilinde, belli kriterler ve kontrol noktaları tespit edilerek yürütülmek zorundadır. Aksi halde, gözden kaçan ya da unutulan bir husus, tüm çabaları boşa çıkarabilir.

İşte GrowSafely, güvenlik ve sağlıkla ilgili tüm şartları yerine getirmenizi ve bunu sürekli kılmanızı sağlayan bir sistemdir. GrowSafely sistemi anaokulunda kurulup uygulanmaya başladığında, çocuklar ve yetişkinler için güvenli bir ortam sağlanmış olur. Kurum personeli, çocuklar ve hatta anne-babalar, güvenlikle ilgili bilinç kazanır.

Sistem, kurumun ölçeğine göre, 3 farklı kategoride uygulanabilmektedir. Buna uygun olarak, 3 farklı seviyede belge ile belgelendirilmektedir. Bu da 3 üncü şahıslara, kurumun güvenliği ile ilgili belge sunabilme imkanı verir.Siz de, size uygun olan seviyedeki GrowSafely Sistemini öğrenmek için hemen arayın : 0312 256 33 98
Referans 1
Referans 2
Referans 3
Anasayfa GrowSafely? Hakkımızda Referanslar Basın İletişim